مرکز فروش پیچ و مهره استیل

مرکز فروش پیچ و مهره استیل با استاندارد های بین المللی طراحی و ساخت پیچ و مهره توسط سایت ای بولت فراهم شده است. یا همکاران و بنکداران محترم در خصوص انتخاب اتصالات استیل، ضد زنگ و با پوشش های مختلفی همچون استنلس استیل، داکرومات، گالوانیزه سرد و گرم و تفلون و برنج و سایر فلزات همچون زینک و نیکل، کروم و مولیبدن و فلزات ضد اکسایش از استهلاک، فرسایش، زنگ زدگی یا خوردگی در شرایط محیطی مرطوب، درجه حرارت بالاف بخار آب، سیالات خورنده اسیدی، بارندگی و عوامل دیگر پیشگیری کند.

\"مرکز

مرکز فروش پیچ و مهره استیل

تا حد بسیار زیادی از استهلاک و کاهش عمر قطعات داخلی مرتبط و تجهیزات دیگر که در تماس با سطح پیچ مهره هستند جلوگیری شود.

خرید عمده هر نوع پیچ و مهره ای از اتصالات فلزی مورد نیاز در صنایع ساخت و ساز و معماری و عمران، صنعت چوب و ام دی اف، راه سازی، پل سازی، سد سازی، حمل و نقل ریلی گرفته تا ریزترین پیچ های مورد استفاده در ساخت اسباب بازی، عینک سازی، ساعت و لوازم التحریر توسط مرکز پخش پیچ و مهره ضد زنگ در تهران .

شما می توانید انواع پیچ و مهره ضد زنگ که همواره از بهترین مواد اولیه مرغوب ساخته شده است را با قیمتی مناسب از وب سایت رسمی گروه بازرگانی صنعتی و تولیدی پیچ گستر داریان www.ebolt.ir به شکل عمده و خرده خریداری کنید.

\"مرکز

خرید مهره استیل از مرکز پخش پیچ و مهره ضد زنگ

پیچ و مهره ضد زنگ که از استیل با گرید های مختلف تولید می شوند در برابر عوامل خورنده محیطی شامل گرما و رطوبت و اسید رقیق دارند مقاومت بی نهایت بالایی دارند.

مرکز فروش پیچ و مهره استیل

از نظر استحکام و سختی پیچ و مهره ضد زنگ به هیچ وجه با پیچ فولادی قابل قیاس نیست.

شرکت پخش پیچ و مهره ضد زنگ در انواع گریدها

پیچ و مهره ضد زنگ گرید A2 یا 304 و استیل A4 یا 316:

din304 استاندارد معروف در خرید پرفروش ترین اتصالات فلزی استنلس استیل بوده که در رده بالاترین عیارهای متریال استیل ، جای گرفته اند.

مرکز فروش پیچ و مهره استیل

این دو استاندارد پرفروش و پرتقاضا در بازار تنها به ساخت پیچ مهره ها ختم نشده و در انواع کرپی، رول بولت و انکر بولت، پیچ آلن مغزی، سرخزینه، نوک مته ای، خار، پین، اشپیل، بست شیر فشارشکن و پیچ و مهره

\"مرکز

مهره ضد زنگ A2 از استنلس استیل گرید 304 تولید شده که دارای خاصیت ضد زنگ زدگی در محیط مرطوب می باشد.

کاربردهای مهره A2 ضدزنگ

 

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *