قیمت کرپی یوبولت مصارف صنایع

قیمت کرپی یوبولت مصارف صنایع به صورت عمده و خرده در تهران و شهرهای صنعتی دیگری چون تبریز، اصفهان، مشهد و… توسط گروه صنعتی بازرگانی انجام می شود. یوبولت ((ubolt یا کرپی نوعی از اتصالات است که پس از رزوه شدن 2 سر بولت به صورت u شکل (حرف لاتین) خمیده می شود. از انواع کرپی به منظور اتصالات و چفت و بست قطعات لوله ای در صنعت پتروشیمی، نفت خام و گاز طبیعی و سایر موارد مشابه استفاده می کنند.

قیمت کرپی یوبولت مصارف صنایع

تعداد زیادی از صاحبان صنایع مرتبط با اتصالات شرکت نفت، گاز و پتروشیمی در سرتاسر کشور سالهاست با این مجموعه در حال همکاری مستمر هستند. این عزیزان محصولات فلزی، اتصالات و ابزارآلات آهنی چفت و بستی مورد نیاز صنعت خود را از مرکز تولیدکننده انواع کرپی و پیچ و مهره تامین می کنند.

قیمت کرپی یوبولت مصارف صنایع

قیمت کرپی یوبولت صنایع

ایران کشوری صنعتی و بزرگ بوده و همواره در زمینه تولیدات و صنایع غذایی، آهن و فولاد، کارخانجات ساخت قطعات ماشین سازی، خودروسازی، تراکتورسازی، جرثقیل، لیفتراک، ماشین آلات سنگین، سبک و نیمه سنگین فعالیت مستمر دارد.

قیمت کرپی یوبولت

صاحبان کارخانجات و صنایع شهر تبریز همانند استان البرز و تهران، اصفهان و شهرهای دیگر در این حوزه بسیار دقیق عمل می کند. انتخاب و خرید از بهترین مراکز فروش انواع کرپی می تواند برای خریداران و مصرف کنندگان کالاهای صنعتی چالشی دشوار و زمان بر باشد.

قیمت کرپی یوبولت مصارف صنایع

فروش انواع کرپی استیل ضد زنگ

کرپی یا یوبولت استنلس استیل از پرطرفدارترین و مهمترین محصولات این شرکت است. در سراسر جهان اتصالات استیل مزیت های ویژه ای را دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قیمت کرپی یوبولت مصارف صنایع

قیمت کرپی یوبولت 

گروه صنعتی بازرگانی تامین کننده و مرکز فروش انواع کرپی فولادی، کرپی پروفیل، کرپی قوطی، بست لوله سایز 18، کرپی استنلس استیل، کرپی الواتور، کرپی ایرانیت و… در سطح کشور محسوب می شود. جهت ثبت سفارش آنلاین و عمده انواع یوبولت و اتصالات دیگر با انواع آلیاژها با مدیریت مجموعه در ارتباط باشید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *