قیمت پیچ و مهره شش گوش

قیمت پیچ و مهره شش گوش در پیچ فروشی های تهران به سبب تنوع بالای جنس و گرید و کاربرد می تواند متغیر باشد.
اما جهت اطلاع از قیمت دقیق این محصولات می توانید با شماره تلفنهای گروه تولیدی و بازرگانی واقع در تهران تماس بگیرید.
لیست محصولات این فروشگاه به شرح زیر بوده و برای خرید عمده هر کدام از آنها به واحد پشتیبانی ما درخواست استعلام موجودی انبار دهید.

\"قیمت

پیچ و مهره شش گوش فولادی :

قیمت پیچ و مهره استیل 6 گوش :

پیچ و مهره شش گوش آهنی:

\"قیمت

قیمت پیچ و مهره شش گوش

نکته جالب این است که قیمت پیچ و مهره های جنس استیل ضد زنگ (استنلس استیل) بسیار بالاتر از پیچ مهره های فولادی است اما تنسایل، میزان سختی و مقاومت کششی و سایر مشخصات فیزیکی و شیمیایی پیچ و مهره فولادی بسیار بالاتر از استیل می باشد!
از طرفی مقاومت جنس استیل در برابر خوردگی یا زنگ زدگی بی نهایت بالاتر و غیر قابل مقایسه با مقاومت خوردگی پیچ و مهره فولادی می باشد به طوری که بیش از 100 سال طول می کشد تا تنها حدود 0.4 میلیمتر از سطح اتصالات استنلس استیل اکسایش و زنگ بزند!

قیمت پیچ و مهره شش گوش

پیچ و مهره استیل گرید 310 ویژه استفاده در صنایع با دمای کاری بسیار بالا، پیچ و مهره استیل 316 یا گرید A4 ویژه استفاده در شرایط محیطی اسیدی ضعیف و همچنین محیط کاری کلریدی ، پیچ و مهره استیل 304 برای استفاده در شرایط مرطوب (محیطی که صرفا یا رطوبت سرو کار دارد.) گزینه های بسیار مناسبی هستند.

\"قیمت

قیمت پیچ و مهره شش گوش

پیچ و مهره 6 گوشه استنلس استیل، آهنی، فولادی و در گریدهای متعدد با درجه سختی، مقاومت، تنسایل ، مقاومت کششی و سایر خصوصیات مکانیکی و ماهیت شیمیایی ، پیچ مهره های شش گوش اینچی

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
ebolt@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *