قیمت پیچ مهره صنعتی

قیمت پیچ مهره صنعتی : پیچ و مهره های تجهیزات صنعتی یا اتصالات صنعتی دسته وسیعی از دستگاه ها و ابزارها را شامل می شوند که برای اتصال قطعات به یکدیگر ، معمولاً به صورت دائمی یا نیمه دائمی استفاده می شوند.

متریال ساخت اغلب شامل:

فولاد کربن
فولاد
فولاد ضد زنگ ۱۸-۸ و ۳۱۶ ، B8 ، ۱۷-۴
برنجی
سیلیکون برنز
آلومینیوم
پلیمر
مس

انواع آبکاری پیچ و مهره صنعتی ارزان  :

فلز روی

کادمیوم

اکسید سیاه  / داکرومات

گالوانیزه گرم/ سرد

\"قیمت

بسیاری از این ها ماهیت مکانیکی دارند و برای هر کسی که در خانه یا محیط اداری با در و پنجره، کابینت و مصارف روزمره سرو کار با مهره ، پیچ ، لولا ، گل میخ ، دستگیره ، فلنج دستگیره ، پرچ و پیچ آشناست. بعضی از موارد مانند پیچ ​​را می توان به چندین زیرشاخه تقسیم کرد: خودکار، اسکرو ، پیچ جک ، اشپیل ، بولت امنیتی و غیره

\"قیمت

قیمت پیچ مهره صنعتی

فراتر از این اصول ، محصولات موجود در حوزه پیچ و مهره صنعتی عبارتند از:

سرانجام ، این دسته از محصولات عموماً شامل ابزار ، تجهیزات مونتاژ و ملزومات مربوطه می باشد.

\"قیمت

قیمت پیچ مهره صنعتی

پیچ و مهره صنعتی در گستره وسیعی از صنعت ، تقریباً در هر نوع محصول قابل تصور ، از دستگاه های مصرفی مانند تلفن های همراه گرفته تا محصولات صنعتی ، مانند ربات ها و موتورهای الکتریکی ، مورد استفاده قرار می گیرند.
همچنین می توانید آنها را در زندگی روزمره در مکانهایی که معمولاً تصور نمی کنید ، پیدا کنید ، مانند صحنه های پیچیده ای که برای کنسرت های بزرگ راک استفاده می شود.

قیمت پیچ مهره صنعتی

گرچه ایمنی و کیفیت تقریباً در همه کاربردها نگران کننده است ، اما در بعضی از صنایع که از پیچ و مهره صنعتی استفاده می شود ، ایمنی در درجه اول اهمیت قرار دارد.
از جمله این موارد می توان به صنعت ساخت خودرو و کاربردهای هوا فضا اشاره کرد. به همین ترتیب ، بعضی از صنایع برای پیچ و مهره ها به استانداردهای سخت و خاصی احتیاج دارند.

محصولات پیچ و مهره صنعتی ارزان در تهران

 

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *