در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

تولید و صادات
پیچ و مهره، استاد بولت، یوبولت، انکر بولت در متریال و سایزهای مختلف
اینجا کلیک کنید
فروش
فروش پیچ و مهره استاندارد با گرید های برنجی، استیل، خشکه و سایر متریال ها
اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide
قیمت فروش پیچ یوبولت

قیمت فروش پیچ یوبولت

قیمت فروش پیچ یوبولت

قیمت فروش پیچ یوبولت نوعی بولت “U” شکل می‌باشد که دو سر آن دارای رزوه است. به یو بولت کرپی نیز گفته می‌شود. واژه کرپی در زبان آذری به معنی پل است. وجه تسمیه آن نیز شباهت حرف” U “به شکل پل وارونه می‌باشد.

قیمت فروش پیچ یوبولت

 پیچ یوبولت

پیچ یوبولت ‌ها به منظور ساپورت لوله‌های نفت و گاز در پایپینگ (piping) طراحی می‌شوند. از این رو نام‌گذاری آن‌ها نیز بر اساس سایز لوله‌ها صورت گرفته است.

یوبولت‌ها بر اساس سایز لوله‌ای که توسط یوبولت ساپورت می‌شود نام‌گذاری می‌شوند. لوله‌ها بر اساس سایز قطر داخلی آن‌ها نام‌گذاری می‌شوند.

پیچ یوبولت

این نام‌گذاری برگزیده مهندسان صنعت پایپینگ است. زیرا در محاسبات مهندسی حجم سیال قابل انتقال در داخل لوله اهمیت دارد و نه قطر بیرونی لوله. قطر بیرونی لوله‌ها بسته به نوع و جنس فولاد می‌تواند ضخامت‌های مختلفی داشته باشد.

قیمت فروش پیچ یوبولت

پیچ یوبولت برای مهار‌

یو بو لت‌ها می‌توانند به عنوان مهار کننده‌ی لوله و تیوب‌ها باشند. به این شکل که آن‌ها حرکت و جابجایی لوله‌ها را مهار می‌کنند، لوله‌ها را به دیگر ساختار‌ها متصل کرده و روی آن‌ها قرار می‌گیرند. مهار کردن لوله‌ها بیشتر به صورت سنجاق کردن آن‌ها به زمین است.

در بعضی موارد پایین نگه داشتن لوله‌ها می‌تواند موجب خوردگی در نقطه‌ای که فشار بیشتر متمرکز است شود. همچنین یو بولت‌ها حرکت لوله‌ها را کنترل می‌کنند؛ به این معنی لوله‌ها می‌توانند در محور خود یا در محدوده­ی نگه دارنده خود حرکت کنند اما در محدوده قابل کنترل و به سمت بالا یا پایین جابجا نشوند.

قیمت فروش پیچ یوبولت

یو بولت‌ها همچنین می‌توانند برای ثابت نگه داشتن لوله‌ها در حمل و نقل دریایی مفید باشند. آن‌ها از بالا و پایین رفتن و شکستن لوله‌ها جلوگیری می‌کنند.

فروش پیچ یوبولت

یک کاربرد مهم یو بولت‌ها استفاده از آن‌ها برای آویزان نگه داشتن لوله‌ها است. ‌گرانش بر روی پایپینگ تاثیرگذار بوده و تنظیم اشتباه قرارگیری لوله‌ها در پایپینگ می‌تواند موجب خوردگی و افتادن لوله‌ها شود.
با بستن یو بولت به یک سازه هوایی یا سقفی می‌توان لرزش‌ها را کم کرده و لوله‌ها را به صورت امن متصل کرد.

دقت در مواد اولیه قبل از خرید یوبولت

یو بولت‌ها می‌توانند متریال‌های مختلفی داشته باشند اما آن‌ها معمولا از فلزات با دوامی که خوردندگی پایینی دارند ساخته می‌شوند.

علاوه بر متریال فولاد و استنلس استیل‌ها عیار ۳۰۴ و ۳۱۶ بعضاً یو بولت‌ها برای محافظت بیشتر در مقابل خوردگی دارای پوشش می‌باشند:

  • گالوانیزه سرد (پوشش روی)
  • گالوانیزه گرم
  • پوشش ترموپلاستیک

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights