در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

تولید و صادات
پیچ و مهره، استاد بولت، یوبولت، انکر بولت در متریال و سایزهای مختلف
اینجا کلیک کنید
فروش
فروش پیچ و مهره استاندارد با گرید های برنجی، استیل، خشکه و سایر متریال ها
اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide
قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد

قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد

قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد

قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد :حتما برای شما هم پیش آمده است که پیچ را ببندید و یا باز کنید اگر تا به حال این کار را نکرده باشید ممکن است در قدم اول در جهت اشتباهی پیچ را بپیچانید. چند دقیقه کوتاه را با ما در این مقاله همراه باشید تا نکاتی را درباره چپ گرد و راست گرد بودن در اختیار شما بگذاریم.

قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد

قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد

برای محکم کردن و یا باز کردن بسط، پیچ خشکه و یا هر اتصال دیگری می‌توانید از آچار، پیچ گوشتی و دریل و مته بسته به نوع اتصال دهنده استفاده کنید.

چپ گرد و راست گرد بودن  به منظور استفاده از دریل به عنوان پیچ گوشتی حیاتی است. با وجود این حالت شما قادر به بستن و نیز باز کردن پیچ ها خواهید بود. در حالت عادی مته ها به صورت ساعت گرد (راست گرد) برای سوراخ کردن دیوار حرکت می کنند.

قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد
این جهت حرکت برای بستن پیچ ها نیز درست است. ولی در صورتی که بخواهید پیچی را باز کنید نیاز دارید تا دریل شما به صورت پاد ساعت گرد (چپ گرد) بچرخد. این قابلیت از طریق دکمه ی 2 حالته ای  که بالاتر از دکمه اصلی دریل قرار دارد تنظیم می شود.

راست گرد و چپ گرد بودن پیچ ها برای اینکه بتوانید تشخیص دهید یک پیچ راست گرد است یا چپ گرد می‌توانید از مهره استفاده کنید! به این ترتیب شما مهره را در داخل پیچ انداخته اگر در حول عقربه‌های ساعت چرخید پیچ را راست گرد گویند و اگر مخالف جهت عقربه های ساعت باشد، چپ گرد گوییم.

قیمت فروش پیچ مهره چپ گرد

اغلب پیچ ها، راست گرد هستند مگر در موارد خاص مانند پدال دوچرخه که با رزوه چپ گرد ساخته شده و هرچه پدال بیشتر می چرخد، پیچ محکم و ایمن تر می گردد. در صورت چپ گرد بودن رزوه، تولید کننده باید توسط درج فلشی بر روی گل پیچ و یا مهره این موضوع را مشخص نماید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights