قیمت فروش پیچ مهره متری آهنی

قیمت فروش پیچ مهره متری آهنی : پیچ ها با توجه به موادی که از آن ساخته می شود تقسیم بندی می شوند.
به عبارت بهتر نام گذاری پیچ ها برگرفته از جنس، گرید،  اندازه و نوع می باشد. در ذیل با انواع برخی از پیچ ها آشنا می شویم:

پیچ و مهره های متری آهنی در درجه های 4.8 و 5.6 ساخته می شوند  به همین دلیل کمی نرم هستند به طوری که با فشار اندکی خم می شوند و ممکن است در کوتاه مدت  دنده های آن از بین برود. به همین دلیل برای استفاده های معمولی کاربرد دارند.

\"قیمت

قیمت فروش پیچ مهره متری آهنی

پیچ و مهره های خشکه منظور از پیچ خشکه همان پیچ فولادی است. به عبارتی این نوع پیچ از فولاد ضد زنگ تولید شده است. به همین دلیل مقاومت بالایی دارد. پیچ های خشکه در گرید های مختلف 8.8،10.9 و … ساخته می شوند که میزان سختی و مقاومت هر کدام با یکدیگر متفاوت است.

\"قیمت

قیمت فروش پیچ مهره متری آهنی

پیچ و مهره های گالوانیزه به خودی خود در مقایسه با انواع دیگر نرم تر هستند اما با وجود لایه نازکی از جنس روی که آن را پوشانده است، باعث می شود مقاومت سطحی آن افزایش یابد  برای استفاده در اتصال صفحات مناسب گردد. علائه بر این روی مانع از زنگ ضدگی پیچ می شود.

قیمت فروش پیچ مهره متری آهنی

پیچ و مهره های بلند در اندازه های مختلفی تولید می شوند. پیچ و مهره های بلند در دسته پیچ و مهره های شش ضلعی قرار می گیرند. نام دیگر پیچ و مهره های بلند متری است  که در جنس های آهنی، فولادی، استیل و غیره تولید می شوند.

اندازه پیچ و مهره های بلند بسته به نوع مصرفشان متفاوت است و اکثرا به صورت پهن ساخته می شود. برای کاربرد پیچ و مهره های بلند می توان به صنعت پتروشیمی، نیروگاه برق، آب و فاضلاب،ساخت پل، ساخت سد، ساخت ماشین آلات کشاورزی و بناهای ساختمانی اشاره کرد.

پیچ و مهره های چهارگوش

این نوع مهره های به صورت چهار ضلعی هستند  و بسته به نوع پیچ، جنس مهره ها را انتخاب می کنند. این نوع پیچ ها برای مهار کردن اتصالات خارحی کاربرد دارد که در اکثر مواقع در اندازه های کوچک و به صورت ساده تولید می شود.

\"قیمت

پیچ و مهره های شش گوش

این نوع پیچ و مهره ها در مقایسه با سایر انواع، کاربرد گسترده تری دارند و برای انواع اتصال ها کاربرد دارند. این نوع پیچ ها دنده های میلیمتری دارند. پیچ های شش گوش در صنعت ساختمانی، نفت و گاز، آب و فاضلاب و … مورد استفاده قرار می گیرند

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *