قیمت فروش پیچ متری چپ گرد

قیمت فروش پیچ متری چپ گرد:  قطعه فلزی می باشد و از یک منحنی حلزونی که از گردش خطی مانند تحت زاویه بر روی استوانه ای به شعاع R به وجود می آید تشکیل شده است و گردش این خط ممکن است از چپ به راست یا از راست به چپ باشد که نوع اول را پیچ های چپ گرد و نوع دوم را پیچ های راست گرد می گویند.

عموم پیچ و مهره ها به صورت راست گرد تولید می شوند اما برای برخی مصارف خاص، نوع چپ گرد پیچ و مهره ها نیز تولید می شوند.
این بدین معنی است که پیچ و مهره به سمت چپ پیچانده و بسته می شوند و دلایل ساخت و استفاده ی این قطعات، برخی مواردی است  که وسیله به صورت چرخان به سمت راست کار می کند.

\"قیمت

قیمت فروش پیچ متری چپ گرد

و اگر پیچ راست گرد باشد در حین کار موجب باز شدن آن می شود اما در پیچ های چپ گرد، حین چرخیدن دستگاه حتی محکم تر نیز می شوند.

\"قیمت

قیمت فروش پیچ متری چپ گرد

مشخصات پیچ و مهره چپ گرد اگر بخواهیم پیچ چپ گرد و راست گرد را به شکل دقیق تعریف کنیم باید بگوییم که این ابزار قطعه فلزی می باشد و از یک منحنی حلزونی که از گردش خطی مانند تحت زاویه بر روی استوانه ای به شعاع R به وجود می آید تشکیل شده است و گردش این خط ممکن است از چپ به راست یا از راست به چپ باشد که نوع اول را پیچ های چپ گرد و نوع دوم را پیچ های راست گرد می گویند. جنس این پیچ و مهره ها از فولاد ، آهن و گالوانیزه و … می باشد و برای مصارف خاص آبکاری می شوند این پیچ و مهره ها در استاندارد های ISO ، ASTM، DIN و ASME ساخته و تولید می شوند.

\"قیمت

کاربرد پیچ و مهره چپ گرد

 

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *