در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

تولید و صادات
پیچ و مهره، استاد بولت، یوبولت، انکر بولت در متریال و سایزهای مختلف
اینجا کلیک کنید
فروش
فروش پیچ و مهره استاندارد با گرید های برنجی، استیل، خشکه و سایر متریال ها
اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide
قیمت فروش انواع پیچ و مهره برنجی

قیمت فروش مهره برنجی

فروش مهره برنجی

قیمت مهره برنجی : پیچ و مهره ها خانواده بسیار پر جمعیتی  دارند که در گروه ابزار و یراق صنعتی قرار می گیرند و به سبب اینکه کاربرد های فراوانی دارند، به جز جدانشدنی وسایل صنعتی بدل شده اند.

چرا که به کمک پیچ و مهره ها می توان انواع مختلف اتصالات را با استحکام بالا ایجاد کرد.

فروش مهره برنجی

فروش مهره برنجی

همان گونه که می دانید مهره ها انواع مختلفی دارند و بر اساس شکل ظاهری شان پیچ مخصوص خود را برای ایجاد اتصال می طلبند.

قبل از تهیه هر نوع پیچ و مهره ای برای مصارف گوناگون توصیه می شود که مطالب این وب یسایت را مطالعه نمایید تا در هنگام خرید پیچ و مهره دچار مشکل نشوید.

فروش مهره برنجی

مهره ها در انواع مختلفی از قبیل مهره های مغزی، سر دنده، سه راه و چهار راه، بوشن و غیره  می باشد. مهره های سر بسته در واقع نوعی از مهره ها می باشند که انتهای مهره بسته می باشد که این نوع از مهره ها در جنس های متفاوتی چون برنج، آهن، مس، فولاد و … ساخته می شوند که با توجه به نوع اتصال و محل ایجاد اتصال نوع آن ها انتخاب می شود.

فروش مهره برنجی

فروش مهره برنجی

مهره های برنجی به علت خاصیت ضد زنگی که دارند برای ایجاد اتصال در محیط هایی که امکان حضور آب و رطوبت وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارت دیگر این نوع مهره ها را می توان در انواع اتصالات از جمله صنایع آب و فاضلاب، کشاورزی، لوله کشی ها و … استفاده نمود. مهره های سربسته برنجی مزایای دیگری نیز دارند

فروش مهره برنجی

که باعث افزایش کارایی آن ها گشنه است. مهره های برنجی استحکام بالایی در برابر فشار زیاد دارند و در برابر عوامل محیطی مانند دما، آب، زطوبت، فشار و … مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند. این مسئله سبب شده که پیچ و مهره های برنجی در انواع مختلفی ساخته شوند که شما می توانید با مراجعه به این وبسایت انواع پیچ و مهره های برنجی را به سهولت خریداری نمایید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights