در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

تولید و صادات
پیچ و مهره، استاد بولت، یوبولت، انکر بولت در متریال و سایزهای مختلف
اینجا کلیک کنید
فروش
فروش پیچ و مهره استاندارد با گرید های برنجی، استیل، خشکه و سایر متریال ها
اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide
فروش عمده انواع پیچ و مهره

فروش عمده پیچ و مهره

فروش عمده پیچ و مهره

فروش عمده پیچ و مهره : تولید کننده پیچ و مهره در تهران بر اساس نوع کاربرد و مصارف شان پیچ و مهره ها را از جنس آهن کم کربن در کلاس ۴.۶ و ۵.۶ و آهن پرکربن خشکه در کلاس‌های ۸.۸ و بالاتر تیتانیوم و یا استیل تولید می کنند عرضه کننده انواع پیچ و مهره و سایر اتصالات چرخ و بستی صنایع مختلف واقع در خیابان قزوین تهران میباشد.

فروش عمده پیچ و مهره

تمامی محصولات این شرکت از جنس ضد زنگ و ضد خوردگی بوده و در برابر سختی برش کشش پیچش فشار بسیار مقاومت داشته و طبق خواص ذاتی و فیزیکی پیچ و مهره های هندبوک های مهندسی انتخاب گرید و کلاس متفاوت و استاندارد برای آنها تعریف شده اند.

مواد اولیه معایب کمی دارند و بیشترین مزایا را به خود اختصاص می دهند.
در کل پیچ های گالوانیزه و پیچ و مهره استیل نسبت به سایر پیچ ها مقاومت خوردگی بالاتری داشته و انتخاب مناسبی می باشند.
بنابراین در مناطق با آب و هوای سرد و مرطوب که دارای بارندگی های بسیار باشد و یا صنایع دارای شرایط محیطی اسیدی خورنده و یا  قلیایی بسیار مناسب اند.

فروش عمده پیچ و مهره

فروش عمده پیچ و مهره

هر یک از مواد اولیه که در ساخت پیچ و مهره کلاس  ۵.۶ به کار می روند اغلب آهنی بوده و استقامت بسیار پایین تا متوسط را دارا می باشند کاربرد بسیار زیادی نداشته و تنها در صنایع بسیار سبک و لوازم عادی روزمره نقش اتصال دهنده را ایفا می کنند هر میلی متر مربع آنها تنها ۵۰ کیلوگرم بار را تحمل می نماید.

پیچ و مهره های کلاس ۸.۸ یا خشکه از معروف ترین و پرفروش ترین انواع تولیدات صنایع اتصالات می باشند و از آنجا که مقاومت متوسطی در برابر سختی و استقامت دارند نسبتاً مناسب برای استفاده در صنعت بوده و وزن ۸۰ کیلوگرم را به طور کششی در هر میلیمتر مربع می توانند تحمل نمایند.

فروش عمده پیچ و مهره از کلاس 5.6 الی 12.9

پیچ و مهره های کلاس ۱۰.۹ از کاربرد بسیار زیادی در صنایع ساختمان سازی دکل سازی سوله سازی و مواردی از این دست کاربرد داشته و کلاس پایین تر نسبت به ۱۲.۹ می باشند اما نسبت به پیچ و مهره خشکه  تردتر هستند.

فروش عمده پیچ و مهره

فروش عمده پیچ و مهره

پیچ مهره کلاس 12.9 پرکاربرد ترین نوع اتصالات در صنایع سنگین دکلهای مخابراتی و صنایع پل سازی و سد سازی هستند. بر این مبنا هر میلیمتر مربع از سطح مقطع پیچ بار کششی 120 کیلوگرم را تحمل می نمایند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights