در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

تولید و صادات
پیچ و مهره، استاد بولت، یوبولت، انکر بولت در متریال و سایزهای مختلف
اینجا کلیک کنید
فروش
فروش پیچ و مهره استاندارد با گرید های برنجی، استیل، خشکه و سایر متریال ها
اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide
فروش انواع پیچ و مهره میدان قزوین

فروش پیچ و مهره میدان قزوین

فروش پیچ و مهره میدان قزوین

فروش پیچ و مهره میدان قزوین : پیچ نوعی از دکمه ، معمولا از ساخته شده فلزی ، که معمولا شامل یک سر در یکی از پایان، یک پخ در دیگر، و یک شفت است که با خط الراس مارپیچ خارجی شناخته شده به عنوان یک موضوع. پیچ و مهره معمولاً برای نگه داشتن مواد یا اشیا بهم پیوسته یا قرارگیری اشیا استفاده می شود.

فروش پیچ و مهره میدان قزوین

نحوه استعلام قیمت پیچ و مهره با تخفیفات ویژه همکاری

جهت استعلام قیمت انواع پیچ و اتصالات گالوانیزه برنجی، استنلس استیل، فولاد ضد زنگ در انواع گوناگون پیج و مهره های مورد استفاده در ایران با استاندارد ساخت و طراحی مهندسی شده از طریق بازار بین المللی در کل دنیا به دست مصرف کنندگان می رسد.

به منظور راحتی خرید انواع اتصالات مخصوص صنایع گوناگون توصیه می شود ابتدا محاسبات مهندسی و عملیات مورد نظر خود را بررسی نموده و به دقت به صورت جزئی تر از پیچ و مهره های از طریق سایت رسمی ای بولت و یا جهت خرید حصوری با مراجعه به آدرس دفتر از این محصولات از نزدیک دیدن کرده و خرید بهینه و موفقی داشته باشید.

فروش پیچ و مهره میدان قزوین

فروش پیچ و مهره میدان قزوین

امروزه رقابت فروش اینترنتی همه کالا و اجناس صنعتی از جمله اتصالات چفت و بستی بسیار داغ بوده و به همین دلیل کیفیت نهایی حرف اول را می زند.
این مجموعه در زمینه واردات کالاهای چینی هم فعاالیت دارد اما برترین و درجه یک ترین متریال و مرغوبیت و دوام را عرضه می کند.

پخ در انتهای مخالف سر یک لبه کمی مورب ایجاد می کند که به قرار دادن پیچ و مهره در سوراخ ها و مهره ها کمک می کند . پیچ و مهره ها معمولاً (اما نه همیشه) به مهره ای نیاز دارند که از طریق گشتاور در حالی که پیچ در جای خود قرار گرفته است اعمال شود (یا بالعکس).

اغلب از آن ساخته شده از فولاد ، و جایی که مقاومت به مورد نیاز است آب و هوا و یا خوردگی ، آنها ممکن است گالوانیزه، یا فولاد ضد زنگ ، برنج، روی یا تیتانیوم استفاده می شود.

فروش پیچ و مهره میدان قزوین

فروش پیچ و مهره میدان قزوین

انواع مختلف پیچ و مهره وجود دارد که می تواند بر اساس نیاز خاص یا مواد موجود انتخاب شود.
پیچ و مهره اغلب از آن ساخته شده از فولاد ، و جایی که مقاومت به مورد نیاز است آب و هوا و یا خوردگی ، آنها ممکن است گالوانیزه، یا فولاد ضد زنگ ، برنج، روی یا تیتانیوم استفاده می شود.

  • پیچ آسانسور
  • فلنج
  • پیچ قلابدار لوستری
  • پیچ و مهره شش گوش / پیچ ضربه
  • پیچ خودکار
  • پیچ چوب
  • پیچ گل میخ
  • پیچ و مهره ام دی اف

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights