تولید پیچ متری دنده کبریتی

تولید پیچ متری دنده کبریتی : طراحی و تولید پیچ دنده کبریتی با قطر بزرگ ماکسیمم رزوه خارجی این نوع پیچ و مهره ها مساوی با قطر بزرگ اسمی است.

مینیمم قطر گام رزوه های داخلی پیچ های کبریتی مساوی با قطر بزرگ پایه با کسری از ارتفاع پایه رزوه می باشند

قطر کوچک پایه نیز مساوی با قطر بزرگ پایه منهای ارتفاع رزوه پایه به توان ۲ می باشند.

تولید پیچ متری دنده کبریتی

رزوه های کبریتی که رزهای آکمه نیز شناخته می شود؛ دارای ۳ نوع رزوه آکمه همه کاره ، متمرکز و کوتاه میباشند همه آنها ۲۹ درجه ساخته می شود.

رزوه های  آکمه همه کاره (GENERAL PURPOSE)

رزوه های آکمه متمرکز (CENTRALIZNG)

رزوه های اکمه کوتاه (STUP)

فروش عمده و خرده پیچ و مهره دنده کبریتی به سرتاسر کشور

پیچ دنده کبریتی سخت (استیل) در گام و سایز های متنوع تنها در بورس پیچ و مهره و اتصالات واقع در تهران با نازل ترین قیمت ها تولید و در اسرع وقت به سراسر کشور ارسال می شود.

تولید پیچ متری دنده کبریتی

تولید پیچ متری دنده کبریتی

امکان ثبت سفارش پیچ و مهره های سفارشی به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری با حضور کارشناسان مرکز از دیگر مزیت‌های فروشگاه پیچ و مهره میدان قزوین تهران یعنی گروه تولیدی بازرگانی می باشد. به منظور کسب رضایت بیشتر مشتریان گرامی

تولید پیچ متری 

قلاویز مخصوص پیچ دنده ذوزنقه را می توانید از ابزار فروشی های سطح کشور تهیه کنید.
غالباً از قلاویزهای ذوزنقه ای در این موارد استفاده می شود اما همچنان بسته به سایز و گام پیچ دنده ذوزنقه ای یا رزوه کبریتی که در کار استفاده می شود، می تواند متغیر باشد . در این خصوص با مرکز مشاوره و کارشناسان فنی مرکز در ارتباط باشید.

تولید پیچ متری 

واحد پشتیبانی وبسایت taknut.ir در زمان اداری و روزهای تعطیل به صورت آنلاین آماده رفع مشکلات احتمالی کاربران سایت و پاسخگویی به سوالات و ارائه خدمات به مشتریان  می باشد .

تولید پیچ متری دنده کبریتی

مرکز نمایندگی فروش انواع پیچ و مهره 

تولید و فروش محصولات دیگر عرضه شده توسط واحد بازرگانی و فروش عمده پیچ و مهره گروه صنعتی و بازرگانی پیچ گستر داریان به شرح زیر می باشد:

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *