آشنایی با انواع پیچ و مهره

آشنایی با انواع پیچ و مهره :  در کارخانجات تولید و پخش عمده و خرده فروشی پیچ مهره و اتصالات گالوانیزه و سایر ابزارآلات چفت و بستی بالاست اما فروشگاه ارزان ترین پیچ و مهره در تهران شرکت پخش پیچ و مهره گالوانیزه ای بولت واقع در خیابان قزوین تهران می باشد که نسبت به سایر مغازه های پیچ فروشی تهران مناسب ترین و باکیفیت ترین محصولات را عرضه می کنند.

\"آشنایی

آشنایی با انواع پیچ و مهره

پیچ و مهره های مختلف وسایلی پرکاربرد و پرمصرف در ساخت تمام قطعات و کالاهای صنعتی محسوب می شوند. صنایع ساخت پیچ و مهره در کشور ایران به بیش از صد سال می رسد.

تولیدات این ابزار پرمصرف در حدود میلیاردها نوع پیچ و مهره، واشر، خار، پین، اشپیل و کرپی و … را جهت استفاده در ساخت هر نوع وسیله ای به صورت مداوم تولید و به بازار ابزار عرضه می نمایند.

\"آشنایی

آشنایی با انواع پیچ و مهره

می توان به جرأت گفت پیچ و مهره ها از پایه های اساسی تولید صنعت و مادر تمام صنایع چفت و بستی می باشد. از این جهت در کل کشور تعداد بی شماری تولیدکننده و شرکت پخش پیچ و مهره گالوانیزه ، برنجی، مس و استیل ، داکرومات و سایر آلیاژهای فولاد و آهن در حال فعالیت هستند.

متریال اصلی ساخت پیچ و مهره شامل موارد زیر می باشد:

آهن، فولاد، مس، استنلس استیل، پلیمر و تیتانیوم

\"آشنایی

آشنایی با انواع پیچ و مهره

تمامی پیچ و مهره ها دارای کلاس و گرید هستند و این کلاس و گرید بیانگر کیفیت و استحکام پیچ و مهره هاست.
کالای پیچ و مهره مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید چرا که تولیدکنندگان بسیاری بصورت زیر پله ای در این حوزه فعال هستند.

آشنایی با انواع پیچ و مهره

مشکل عمده تولید کنندگان صنف پیچ و مهره این است که در حال حاضر مواد اولیه مورد نیاز به خصوص مفتول با سایزهای ۲۰ به بالا را نیاز دارند.
کمبود مفتول های این سایز بوده و در یزد، کاشان، ذوب آهن اصفهان ایران تمام مفتول ها اغلب سایز 20 به پایین هستند.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *